Revita Engineering

Zabýváme se měřením hluku, prachu, vibrací, osvětlení a mikroklima. K tomu vypracováváme odborné expertízy, stanoviska, konzultace a posudky.

Rádi Vám pomůžeme s jakýmikoli záležitostmi týkající se výše uvedených problematik. Stačí nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Měření hluku

Měření hluku, resp. měření hladiny akustického tlaku je prováděno v provozovnách zákazníků, nebo v určeném prostoru po předchozí objednávce.

Měření vibrací

Měření vibrací, resp. měření hladiny zrychlení vibrací je prováděno v provozovnách zákazníků nebo v určeném chráněném prostoru po předchozí objednávce. 

Měření osvětlení

Přímé měření intenzity umělého osvětlení na pracovišti, provádí se na pracovních místech nebo v prostoru pohybu pracovníků.

Měření mikroklima

Měření mikroklimatických parametrů na pracovišti a výpočty celkových hodnot pro směnu. Cílem měření je posouzení mikroklimatických parametrů v určených prostorech měřené provozovny.

Měření prachu

Měření prašnosti v pracovním prostředí a stanovení celkových hodnot pro směnu. Cílem měření je určení směnové dávky u pracovníků, případně v pracovním prostoru, kdy je odběrová souprava vždy umístěna v místě pobytu pracovníků.